Mezoterapia igłowa
Celluform Plus

Celluform Plus to nowy preparat stworzony specjalnie i wyłącznie do usuwania tłuszczu z podbródka.

Dzięki temu produktowi możliwe jest usunięcie nagromadzonego tłuszczu w prosty i nieurazowy sposób. To substancja medyczna do łagodnej, miejscowej liposukcji, którą wstrzykuje się w tkankę tłuszczową. Komórki tłuszczowe zostają uszkodzone i rozpadają się a tłuszcz wyeliminowany.

Jest to zabieg wykonywany w serii, ale już po 1 zabiegu widać wyraźnie efekty. Dla uzyskania pełnego efektu zaleca się 2 zabiegi co 1 miesiąc. Objętość zastosowanego preparatu zależy od objętości tłuszczu do rozpuszczenia.

Skład preparatu:

- roztwór kwasu deoksycholowego (10 mg / ml),

- wyciąg z arniki górskiej o działaniu kojącym.

Cząsteczka kwasu rozpuszcza komórki tłuszczowe i jednocześnie rozpuszcza również tłuszcz w nich zawarty. Kwas dezoksycholowy powoduje przebudowę skóry, w wyniku czego uzyskuje się efekt liftingujący, biostymulacyjny, a także zniknięcie tłuszczu w okolicy podbródka. Dodatkowo powoduje on poprawę metabolizmu komórkowego skóry i mikrokrążenia, a także stymuluje regenerację skóry.

Zabieg trwa do 30 minut. Wybrana partia skóry jest znieczulana i poddawana serii zastrzyków. Nakłucia wykonywane są cieniutką igłą, dlatego zabieg jest praktycznie bezbolesny. Efektem zabiegu mogą być małe siniaki, zaczerwienienie lub obrzęk. Dolegliwości zazwyczaj ustępują w ciągu 4-5 dni.

Przyjdź do salonu i skorzystaj
z darmowej konsultacji

Darmowa konsultacja