ESTHETICkompleks

Jest gabinetem kosmetologii estetycznej, tworzonym przez dwie siostry Anitę i Magdę, które posiadają tytuł mgr kosmetologii :), Od lat pasjonują się tą dziedziną!

Naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie zdrowiej oraz młodej skóry. Pracujemy tylko na oryginalnych preparatach!!!!! Oczywiście na bieżąco uzupełniamy listę zabiegów o najnowsze światowe trendy panujące w kosmetologii estetycznej. Czynimy to w trosce o pełną kompleksowość usług i satysfakcję naszych klientów.

Jako jedyny gabinet w Gorzowie dostałyśmy Certyfikat BEZPIECZNY GABINET KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ!

Opiszemy co to dla Państwa oznacza

Klientka, która zamierza skorzystać z zabiegu z zakresu kosmetologii estetycznej stoi często przed dylematem: Czy mgr kosmetolog ma wystarczające kompetencje do wykonania takiego zabiegu? Czy to jest legalne? Klientki często spotykają się z mylną opinią, że mgr kosmetolog nie powinien wykonywać tego typu zabiegów.

Aby pomóc rozwiać wątpliwości przeciętnej klientki, Polskie Towarzystwo Kosmetologii Estetycznej wprowadziło Program Akredytacji Salonów. W ramach programu, wybrane salony są cyklicznie kontrolowane przez „tajemniczych klientów” i oceniane w 5 kategoriach w 5 punktowej skali.

    Ocenie podlegają:

  • - Przygotowanie merytoryczne kosmetologa (sprawdzamy m.in. certyfikaty szkoleniowe, wiedzę praktyczną i teoretyczną poprzez dyskretne pytania),
  • - Jakość preparatów wykorzystywanych podczas zabiegów (sprawdzamy m.in. czy stosowane ampułki są sterylne i dostarczone przez renomowanego producenta, czy salon nie oszczędza na igłach/kaniulach),
  • - Procedury higieny i bezpieczeństwa,
  • - Przygotowanie stanowiska pracy,
  • - Procedury zabiegowe

W 2014 r ETHETICkompleks otrzymał nagrodę za "Najlepszy Gabinet Kosmetologiczny 2014 r" w Gorzowie Wlkp.

Nasze certyfikaty
Współpraca

Na stałe współpracujemy z lekarzem w ramach konsultacji medycznych

Przyjdź do salonu i skorzystaj
z darmowej konsultacji

Darmowa konsultacja