Winback
WINBACK BEAUTY - nieinwazyjny zabieg

Energia WINBACK to prąd o Wysokiej Częstotliwości wahający się między 300 KHz a 1 MHz. Przyspiesza „naturalną regenerację” tkanek biologicznych. Jej niska intensywność sprawia, że jest całkowicie nieinwazyjna i w 100% naturalna dla organizmu ludzkiego.

Co nam daje Winback Beauty?

- Redukcja wszelkiego rodzaju cellulitu , masy tłuszczowe oraz zatrzymywania wody. Winback ma bezpośredni efekt redukcji niedoskonałości w obszarach magazynowania tłuszczu (BRZUCH, UDA, POŚLADKI, BIODRA) działając w sposób diatermiczny i krążeniowy. Zmniejszenie objętości prowadzi do redukcji nacisku na tkankę podskórną usuwając efekt skórki pomarańczowej. Zatem WINBACK to idealna odpowiedź na wyszczuplenie i na usuwanie głębokich niedoskonałości!

- ENERGIA TECAR odbudowuje i rewitalizuje w sposób nieinwazyjny wszystkie warstwy skóry, dzięki głębokiej stymulacji naturalnych zasobów ciała. W konsekwencji twarz uzyskuje naturalny blask, zauważalny już od pierwszego seansu! Regeneracja naskórka i usuwanie niedoskonałości Winback stymuluje fibroblasty i wspomaga produkcję kolagenu i elastyny dla lepszego efektu wygładzenia . Selektywne ogrzewanie tkanek prowadzi do ujędrnienia skóry dzięki oddziaływaniu na kolagen .

Przyjdź do salonu i skorzystaj
z darmowej konsultacji

Darmowa konsultacja